Władysławowo 2019- aktualna lista.

Przypominam, że od 31.07.2018 roku można wpłacać zaliczkę na kolonie letnie we Władysławowie w 2019 roku. Wpłata wynika z konieczności dokonania płatności w ratach według zamieszczonego harmonogramu:

  • I rata płatna przelewem w terminie 14 dni od podpisania umowy/umowa zostanie podpisana do końca września/
  • II rata płatna przelewem w terminie do 20 grudnia 2018 roku.
  • III rata płatna przelewem w terminie do 31 marca 2019 roku
  • IV rata płatna przelewem 3 dni przed przyjazdem Grupy do ośrodka.

Przypominam, że wpłata zaliczek będzie odbywać się według harmonogramu:

  • I rata 100 zł  razem ze zgodą na udział w kolonii.
  • II rata 100 zł do 30 września 2018 r.
  • III rata 200 zł do 15 grudnia 2018 r.
  • IV rata 200 zł 15 marca 2019 r.
  • V rata po ustaleniu ewentualnego dofinansowania przez Gminę.

Zgody i wpłaty przyjmuje Pani Patrycja Andrzejewska. Zgodę należy wydrukować, wypełnić, podpisać i dostarczyć razem z zaliczką

Przypominam również, że w przypadku braku pisemnej zgody i wpłaty zaliczki do końca sierpnia 2018 roku na miejsce uczestnika zostanie wpisana osoba z listy rezerwowej.

Aktualna lista przedstawia się następująco:

Lista główna:

  1. Nikola Szymańska
  2. Tatiana  Szymańska
  3. Nicola Przybyła
  4. Maja Hałas
  5. Gracjan Tyrakowski
  6. Jakub Czajka
  7. Marcelina Krzyżostaniak
  8. Julia Zielonka
  9. Tobiasz Szymczak
  10. Mateusz Dopierała
  11. Karol Szmytowski
  12. Weronika Gazda
  13. Martyna Stamierowska
  14. Agnieszka Frąckowiak
  15. Daria Wajnert
  16. Magdalena Guźlińska
  17. Zuzanna Wojciak
  18. Zofia Gałczyńska
  19. Natalia Gendera
  20. Mariusz Olszak
  21. Aleksandra Misiak
  22. Marcelina Dopierała
  23. Maria Świdurska
  24. Amelia Krzyżaniak
  25. Joanna Krzyżaniak
  26. Julia Rogacka
  27. Natalia Rogacka
  28. Adrian Szymański
  29. Norbert Świtalski
  30. Maja Roszak
  31. Dominika Krzyżostaniak
  32. Julia Pawlicka
  33. Marcelina Pawlicka
  34. Aleksander Skowroński
  35. Dominika Pawlak
  36. Oliwia Majchrzak
  37. Katarzyna Konarkowska
  38. Kacper Ochliński
  39. Marta Gruszka
  40. Milena Gruszka
  41. Aleksandra Pawlak
  42. Dawid Andrzejewski
  43. Zofia Mazur
  44. Anna Krzyżaniak
  45. Zuzanna Witkowska

Lista rezerwowa:

  1. Anna Dolatowska
  2. Antoni Dolatowski
  3. Maria Smektała
  4. Maja Wojcieszak
  5. Jagoda Stachowiak

Zapisy na listę rezerwową nadal trwają. Zgłoszenia można przesyłać na adres: zspborek@borekwlkp.pl

/-/Władysław Hałas