• Klauzula informacyjna dostępna w lewym panelu w zakładce RODO.

Udany luty i rekordowy marzec Zuzanny Zaremby.

Zuzanna zaczęła miesiąc luty od wyjazdu do Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie rywalizowała w czterech imprezach biegowych.

• 02. Marceliński Bieg Zimowy odbywał się na dystansie 5 kilometrów i pomimo mocno padającego śniegu nic więcej nie przeszkadzało, żeby zdobyć pierwsze miejsce w Kat. K15
  • 02. V Bieg Czekoladowy. Start znajdował się w Przystani Posnania nad Wartą. Jedna pętla o długości 5 km zajęła Zuzannie czas 00:25:42 i tym wynikiem uplasowała się na 1 miejscu w Kat. K14
  • 02. Bieg Walentynkowy. Był to bieg młodzieżowy rozgrywany nad jeziorem Rusałka. Zuzia startowała na dystansie 800 m w kategorii 10-12 lat. Zajęła 2 miejsce.
  • 02. 5 Zimowa ZaDyszka. Bieg na dystansie 5 km. Zuzia pokonała dystans w 00:25:25. Co pozwoliło jej na zdobycie 3 miejsca w Kat. OPEN.

Marzec zapowiadał się ciekawie. Najpierw wyjazd do Poznania a później ciekawsza rywalizacja z koleżankami z kategorii młodzików we Wrocławiu.

• 03 Tropem Wilczym. Bieg na poznańskiej Malcie. Po dobrej rywalizacji Zuzia zajęła drugie miejsce na 1 km w Kat. roczników 2006-2008.
  • 03 Wrocławska Dycha. Bieg dodatkowy odbywał się na dystansie 5 km.
    Zuza po znakomitym biegu zajęła drugie miejsce z rekordem życiowym 00:24:16 tracąc 38 sekund do koleżanki starszej o 3 lata.