Aktualności

Więcej o: Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Etap szkolny w dniu 27.11.2014 r.:

  1. KP01-pkt 28
  2. KP02-pkt 34
  3. KP03-pkt 33
  4. KP04-pkt 22
  5. KP05-pkt 32
  6. KP06-pkt 25
  7. KP07-pkt 20
  8. KP08-pkt 33
  9. KPo9-pkt 23

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie o kodach: KP02, KP03, KPo5, KP08.

/-/Władysław Hałas

Więcej o: Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Etap szkolny w dniu 21.11.2014r:

  1. A001-pkt 31
  2. A002-pkt 7
  3. A003-pkt 8
  4. A004-pkt 15
  5. A005-pkt 17
  6. A006-pkt 19
  7. A007-pkt 18
  8. A008-pkt 17
  9. A009-pkt 13
  10. A010-pkt 18
  11. A011-pkt 8
  12. A012-pkt 29
  13. A013-pkt 26
  14. A014-pkt 21
  15. A015-pkt 8
  16. A016-pkt 16
  17. A017-pkt 20
  18. A018- pkt 22
  19. A019-pkt 9

 

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń o kodzie A001.

/-/Władysław Hałas

Więcej o: Wyjazd do Archiwum Państwowego w Lesznie w ramach CDEW

W dniu 25 listopada 2014 roku uczniowie biorący udział w II edycji projektu Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan udali się do Archiwum Państwowego w Lesznie. Uczestniczyli w lekcji archiwalnej prowadzonej przez pracownika tej instytucji. Obejrzeli również materiały związane z Borkiem Wielkopolskim oraz zwiedzili magazyn archiwum. W wyjeździe uczestniczyły wszystkie grupy projektowe ze swoimi opiekunami tj. p. Arletą Sysiak i p. Władysławem Hałasem.

/-/Władysław Hałas

 

Więcej o: Nagroda za sukces

W dniu 2 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela przyrody Pana Edmunda Neudeker oraz dyrektora szkoły Władysława Hałasa udali się do Poznania, gdzie w Urzędzie Wojewódzkim zostały wręczone nagrody za osiągnięcia  w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo -Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie-otaczającego świata poznawanie -płazy i gady”, w którym naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów z klas IV-VI. Wyniki mamy wspaniałe:

I miejsce Marcelina Pawlicka kl.IV b za wiersz o kumaku nizinnym.

II miejsce Nikola Stachowiak kl.IV a za rysunek traszki zwyczajnej.

II miejsce Nikola Sikora kl.IV a za wiersz o kumaku nizinnym.

III miejsce Aleksandra Janicka kl.IV b za wiersz o żabie jeziorkowej.

III miejsce Julia Pawlicka kl.IV b za wiersz o zaskrońcu zwyczajnym.

Zdjęcia: Władysław Hałas

/-/Władysław Hałas

 

Do góry

Back to Top