• Uwaga! Oświadczenie dotyczące szafek uczniowskich pobieramy ze strony internetowej szkoły (na dole prawego panelu bocznego) a nie z Librusa.

„Marzycielska Poczta”.

Od stycznia Szkolny Wolontariat proponuje uczniom udział w akcji „Marzycielska Poczta”. Co miesiąc na naszej gazetce będziemy prezentować opisy 2 osób, do których można napisać list. Co to za akcja ?

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.
Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy. Każdego miesiąca do dzieci z Marzycielskiej Poczty docierają tysiące listów i kartek z Polski i świata. Poniższe materiały ukazują skrawek tego wielkiego dobra. Dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza. Po prostu kochają dostawać listy i kartki. Wiele osób po odwiedzeniu Marzycielskiej Poczty decyduje się na napisanie listu lub kartki do dziecka. Dlatego przekazanie informacji o akcji – nawet jednej osobie – ma wielkie znaczenie.

W styczniu zbieramy listy do dwóch osób są to:

/-/Magdalena Baran

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.