Rezerwacja „Ustka 2018”.

Do dnia 21 sierpnia 2017 roku zarezerwowano miejsce na liście uczestników kolonii letniej w Ustce dla:

Grupa 1 (dawniej lista podstawowa):

  1. Rogacka Julia
  2. Rogacka Natalia
  3. Giglewicz Katarzyna
  4. Padurska Agata
  5. Zielonka Julia
  6. Gruszka Marta
  7. Gruszka Milena
  8. Smektała Maria
  9. Smektała Aleksandra
  10. Hałas Maja
  11. Zaremba Oliwia
  12. Zaremba Zuzann
  13. Pawlicka Marcelina
  14. Pawlicka Julia
  15. Gendera Wiktoria
  16. Gendera Maria
  17. Świdurska Maria
  18. Misiak Aleksandra
  19. Dopierała Marcelina
  20. Stamierowska Martyna
  21. Andrzejewski Dawid
  22. Bilska Karolina
  23. Janicki Marcin
  24. Frąckowiak Agnieszka
  25. Przybyła Nikola
  26. Krzyżostaniak Marcelina
  27. Krzyżostaniak Dominika
  28. Wasielewska Agata
  29. Gazda Weronika
  30. Szymczak Anna
  31. Płociennik Marta
  32. Półtoraczyk Olga
  33. Majchrzak Oliwia
  34. Hałas Eliza
  35. Mroczek Adrian
  36. Piaszczyńska Zofia 
  37. Jankowska Nikola
  38. Jankowski Mikołaj
  39. Mazur Zofia
  40. Skowroński Aleksander
  41. Galeja Franciszek
  42. Wojciechowska Aleksandra
  43. Pawlak Dominika
  44. Grzempowska Emilia

Grupa 2  (dawniej lista rezerwowa):

  1. Czerwińska Julia (45)
  2. Roszak Maja(46)
  3. Kowalska Maria (47)
  4. Michał Mróz (48)
  5. Kasprzak Hubert (49)
  6. Szymczak Tobiasz (50)
  7. Matuszak Piotr (51)
  8. Durczak Bartosz (52)
  9. Marciniak Klaudia (53)
  10. Kaczmarek Barbara (54)- rezygnacja
  11. Krzyżaniak Amelia (55)
  12. Krzyżaniak Joanna (56)
  13. Szczepaniak Anastazja (57)
  14. Lisiecka Maria (58)
  15. Tarzecka Amelia (59)
  16. Walkowiak Aleksandra (60)
  17. Tyrakowski Gracjan (61)
  18. Misiórny Kacper(62)
  19. Kowalkowska Katarzyna (63)
  20. Roszak Miłosz (64)
  21. Maćkowiak Mateusz (65)

Lista rezerwowa:

  1. Nowaczyk Mikołaj (66)
  2. Gabriel Skowronek (67)
  3. Jakub Skowronek(68)
  4. Hoffmann Weronika (69)
  5. Zajdler Jan (70)
  6. xxx (71)
  7. xxx (72)
  8. xxx (73)
  9. xxx (74)
  10. xxx (75)

 

Komentarze są wyłączone.